Darmowa wersja Driveclub znalazła się w PSN. Jednak Sony szybko ją usunęło

Jak widać darmowa wersja Driveclub dla posiadaczy PS Plus jest już dawno gotowa. Tylko dlaczego Sony ją blokuje?

W PS Store w nocy na krótko pojawiła się darmowa wersja Driveclub. Tak to ta sama, którą Sony oraz producent gry obiecali, że otrzymamy w październiku zeszłego roku. Driveclub PS Plus Edition zniknęło z PlayStation Store równie szybko, jak się pojawiło. Sony tłumaczy, że musiało zdjąć tytuł, bo serwery nadal nie są gotowe na przyjęcie nowych użytkowników. Chociaż gracze od dawna raportują, że w sumie problemy z serwerami się skończyły i teraz Driveclub to całkiem inna gra niż na premierę.

Wielu graczy zdążyło jednak pobrać darmową wersję Driveclub. Nadal mogą z niej korzystać, jeśli tylko nie są połączeni w sieci. To jednak zbytnio nie ma sensu, ponieważ główna zalety gry, czyli możliwość ścigania się z innymi graczami, odpada. Jednak dzięki przedwczesnej publikacji gry, możemy się dowiedzieć, co będzie zawierać PS Plus Edition, o ile w końcu trafi na stałe do sklepu Sony.


W darmowej wersji znajdą się wszystkie funkcje i tryby z pełnej edycji, możliwość organizowania wyścigów, 13 tras z Indii, 15 aut i zestaw wszystkich 27 Trofeów. Rozszerzenie do pełnej wersji ma kosztować zaledwie 25 dolarów.

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

16 Shares
Share16
+1
Tweet