Stwórzcie swoją postać w Dragon’s Dogma 2 za darmo. Pobierajcie już teraz

Dragon's Dogma 2 pozwala Wam stworzyć postać za darmo. Pobierajcie teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Edytor postaci do Dragon’s Dogma 2 jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo! Capcom zrobił prezent fanom, a grać można już teraz.

Nie jest to do końca demo, a po prostu osobne narzędzie, które znajdzie się także w grze. Atrakcja ta raczej adresowana jest dla fanów, którzy faktycznie kupią grę.

Dragon’s Dogma 2 do ogrania za darmo, ale tylko w customizacji postaci

W trakcie ostatniej prezentacji nadchodzącego RPG-a od Capcomu dowiedzieliśmy się całkiem sporo nowych informacji. Graczy z pewnością najbardziej interesują te związane z działaniem gry. Niestety, posiadacze konsol nie mogą czuć się zachwyceni, bo twórcy mierzą w około 30 fpsów. Może być mniej, może być więcej, ale płynność rzędu 60 fpsów zarezerwowana będzie tylko i wyłącznie dla graczy PeCetowych.

Z dobrych wiadomości – można już grać. No, tak jakby. Fani pobiorą zupełnie za darmo edytor postaci. Dzięki temu mogą przygotować sobie wcześniej upragnionego bohatera lub bohaterkę, a także głównego pomocnika, a potem przetransferować ich do gry, gdy ta ukaże się na rynku 22 marca. Świetna opcja dla tych, którzy już złożyli zamówienia przedpremierowe!

Warto dodać, że już pierwsza część Dragon’s Dogma miała dość bogaty w opcje kreator postaci. “Dwójka” ma przy tym oferować jeszcze więcej zabawy, a najwięksi puryści tworzenia idealnych postaci mogą spędzić w nim długie godziny. Dość powiedzieć, że jest tu 12 suwaków ustawień samego tylko nosa.

Tymczasem nadal czekamy na pełnoprawne demo gry, aby przetestować ją przed premierą!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie