Pierwszy gameplay z Dragon Age: The Veilguard zachwyca i budzi spore nadzieje

Dragon Age: The Veilguard zachwyca rozgrywką | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawiła się pierwsza “zajawka” przed dzisiejszym pokazem Dragon Age: The Veilguard. Te kilkadziesiąt sekund wystarczyło, aby mnie uspokoić.

Nowe Dragon Age oficjalnie zmierza do nas jeszcze w 2024 roku (na jesień), a tymczasem już jutro EA chce przeprowadzić pełną prezentację gry z rozgrywką. Już teraz dostaliśmy jednak pierwszy kąsek gameplayu.

Dragon Age: The Veilguard zachwyca już teraz?

Wszyscy fani Dragon Age w końcu poczują się spokojnie, gdyż powstająca od lat pozycja ma finalnie do nich trafić. Zanim to się jednak stanie, Electronic Arts zapowiedziało pełen pokaz gry. Ten ma odbyć się już dzisiaj, o godzinie 17:00. Wszyscy chętnie będą mogli obejrzeć go m.in. za pośrednictwem poniższego linka.

Zanim jednak do tego dojdzie, BioWare wrzuciło na swoje social media delikatną i króciutką (bo nawet nie minutową) zajawkę rozgrywki. I wiecie co? Jak po pokazie na Xbox Showcase miałem nieco mieszane odczucia, tak teraz jestem spokojny. Przez te kilka kroków głównej postaci możemy z pewnością bliżej przyjrzeć się grafice i projektowi miasta, które po prostu zachwyca. Fantasy pełną gębą i to naprawdę przepiękne!

Oczywiście to nadal za mało, aby z całą pewnością stwierdzić, czy tym razem BioWare “dowiezie”. Dlatego też polecam poczekać po prostu na pierwszy pokaz gry. Twórcy zapewne opowiedzą o nowych i starych towarzyszach, skupią się na ulepszeniach względem poprzedniej części, być może nieco przybliżą nam zamiary fabularne oraz, a może i przede wszystkim, pokażą grę w akcji.

Jeśli nie pamiętacie, poniżej znajdziecie zwiastun gry z Xbox Showcase 2024.

Źródło: Twitter

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie