Nie mam niestety dobrych wieści dla wszystkich, którzy czekają na Dragon Age: Dreadwolf

Dragon Age: Dreadwolf jeszcze w tym roku | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nie bijcie posłańca, ale jeżeli czekacie na Dragon Age: Dreadwolf, to nie mam dobrych wieści. Gra wciąż znajduje się w produkcji, ale raczej nieprędko wyjdzie.

BioWare dłubie nad nowym Dragon Age, a fani są już tak spragnieni czegokolwiek, że nie mogą wytrzymać. Wcale im się nie dziwię, bo sytuacja z pokazem nowego Dragon Age wygląda podobnie jak z GTA VI. Czyli wiemy, że coś się kroki, a gra powstaje i powinna zostać w miarę szybko pokazana, ale jakoś nic się nie dzieje. Sam do wielkich fanów tej marki nie należałem, ale ostatnie przecieki rozgrywki zwiastują kontrowersyjne zmiany, które bardzo mi się podobają.

Electronic Arts podzieliło się swoimi planami wydawniczymi na najbliższy rok fiskalny (za VGC). Ten obejmuje okres do kwietnia 2024 roku, a konkretniej – do 31 marca. Wydawać by się mogło, że niemal rok wystarczy, aby Dragon Age: Dreadwolf zadebiutowało, ale nic takiego się nie wydarzy. Firma jednoznacznie przyznaje, że nie planuje wydać wtedy gry.

Z gier, które na pewno ukażą się w tym czasie, można wymienić Super Mega Baseball 4, F1 23, Immortals of Aveum, Madden 24, EA Sports FC oraz NHL 24. Nie ma w tym ani słowa o kolejnych hitach BioWare jak wspomniane już Dragon Age czy Mass Effect. Warto jednak zaznaczyć, że EA planuje również wydać dwie niezapowiedziane gry w roku fiskalnym 2024. Jedna z nich należy do marki EA Sports, a druga to tytuł wyścigowy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie