DOOM Eternal vs DOOM. Porównanie grafiki – wrogowie, bronie, brutalne fatality

Po pierwszym piekielnym gameplay’u z DOOM Eternal pora przyjrzeć się zmianom, jakie zaszły w grze w porównaniu do poprzedniej części. 

Dopiero co mogliśmy zobaczyć spory kawałek rozgrywki z DOOM Eternal, które nie będzie co prawda stanowiło rewolucji w serii, lecz z przedstawionego materiału wynika, że możemy liczyć na sporo nowych smaczków, zwłaszcza jeśli chodzi o bronie. Zmieni się oczywiście oprawa graficzna i mamy nadzieję, że Bethesda skrywa w zanadrzu jeszcze jakieś niespodzianki i poczujemy powiew świeżego powietrza w piekle (jakby to dziwnie nie brzmiało).

Dzisiaj możemy spojrzeć na porównanie, które przygotował niezawodny YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Mamy okazję przyjrzeć się różnicom w pancerzu, ujawnionych broniach, spojrzymy na nowe wersje demonów oraz ciosów wykończeniowych, z naszym ulubionym przecinaniem nieszczęśników piłą łańcuchową na czele. Autor materiału zaznacza, że wszystkie sceny ze starszego DOOM zostały zarejestrowane na konsoli Xbox One X.

Zapraszamy do oglądania i dajcie koniecznie znać, czy nadchodzący DOOM Eternal jest dla Was pozycją obowiązkową do ogrania.

DOOM Eternal vs DOOM – porównanie

Data premiery DOOM Eternal nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że strzelanka powinna pojawić się w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Switch oraz Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.