DOOM Eternal – niesamowity gameplay. Gra również na Nintendo Switch!

Bethesda nie tylko pokazała pełen akcji gameplay z DOOM Eternal. Potwierdzono również, że obok wersji tytułu na PC, PlayStation 4 i Xbox One, pojawi się wydanie dedykowane Nintendo Switch.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Bethesdy: DOOM Slayer powraca w DOOM Eternal – wyczekiwanej kontynuacji DOOM – która ukaże się na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Tym samym konsola od big N otrzyma kolejną krwawą grę!

Deweloperzy opublikowali również 17 minut rozgrywki z DOOM Eternal. To pierwszy gameplay z nadchodzącego piekła i trzeba przyznać, że będzie gorąco.

Użyj udoskonalonego pancerza oraz arsenału pełnego nowego sprzętu, aby kontynuować walkę z inwazją piekielnego pomiotu. W DOOM Eternal zmierzysz się z dwukrotnie większą liczbą demonów, wśród których nie zabraknie znanych i lubianych poczwar z klasycznych odsłon serii, m.in. żywiołaka bólu, arcypodleca czy arachnotrona.

Zaprezentowany fragment rozgrywki ukazuje piekło na Ziemi oraz Fobos – dwa z wielu niezwykle różnorodnych światów, które odwiedzisz w DOOM Eternal. Zobacz DOOM Slayera używającego swoich ulubionych broni i nowych, potężnych narzędzi, takich jak superstrzelba z modyfikacją w postaci rzeźnickiego haka, nowe brutalne wysuwane ostrze czy montowane na ramieniu działko z miotaczem ognia, aby zadać wrogom dewastujące obrażenia.

DOOM Eternal – pierwszy gameplay

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.