Kolejny dowód na to, że DOOM 4 miał być kolejnym Call of Duty. Zobaczcie żołnierzy z anulowanej gry

DOOM 4 - żołnierze i Doomguy
PC

Choć jestem wielkim fanem serii DOOM, mam mieszane odczucia wobec DOOM 4 i jakaś część mnie cieszy się, że ten nigdy nie powstał. Do sieci trafiły kolejne grafiki z anulowanego projektu, które prezentują żołnierzy w pełnej swojej okazałości. Ci wyglądają, jakby urwali się z Call of Duty lub innego Battlefielda.

Za udostępnienie grafik odpowiada Crispies, którego możecie kojarzyć z majowego wpisu, o którym szerzej pisałem w tym miejscu. Wtedy to z okazji piątych urodzin rebootu DOOMa z 2016 udostępnił grafiki przedstawiające wyrenderowane popiersia żołnierzy z anulowanej produkcji.

Dziś ponownie możecie ich zobaczyć, ale już w formie pełnych sylwetek. Myślę, że twórcy D4 powinni się dogadać z Activision, aby w Vanguard lub Warzone pojawili się poniżsi jegomoście. Idealnie by pasowali jako skórki do wymienionych produkcji.

Żarty żartami, ale prawda jest taka, że DOOM 4 zapowiadał się dość intrygująco właśnie ze względu na odmienne podejście swoimi realiami względem poprzednich części. To niejedyna anulowana gra warta uwagi, a 9 innych takich propozycji znajdziecie, przechodząc tutaj. Zachęcam do zapoznania się z moją TOP-ką tytułów, które nigdy nie zostały wydane na rynku.


PS. Doomguy z fotografii z początku newsa pochodzi z DOOMa z 2016 roku.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie