Kuriozalny sposób na zdobycie dziewczyny i szkodliwe treści w opisie aktualizacji do gry

Domina gra wideo patch notes
PC

Deweloper odpowiedzialny za grę Domina skorzystał z opisu aktualizacji jak z Twittera. Graczom bardzo się to nie spodobało, więc zbombardowali produkcję negatywnymi ocenami.

A taka dobra gra była…

Domina zalana falą negatywnych ocen

Domina, bo o tę grę chodzi, to całkiem niezła „indycza” produkcja dotycząca walk gladiatorów. Do tej pory pozycja cieszyła się pozytywnymi opiniami graczy. Te czasy się już jednak skończyły. Wszystko przez dewelopera, który postanowił skorzystać z opisu najnowszej aktualizacji na Steam jak z Twittera.

W opisie patcha pojawiła się wzmianka o… zdejmowaniu maseczek jako wyrazie buntu przeciwko aktualnej pandemii. Deweloper odpowiedzialny za grę ewidentnie należy do osób sceptycznie nastawionych do COVID-19 (i nie tylko…). Problem w tym, że wykorzystał swoją grę do tego, aby szerzyć niezwykle szkodliwe anty-maseczkowe poglądy.

Pomiędzy zmianami w nowej wersji gry, da się wciąż znaleźć dość wyróżniający się fragment.

ZDEJMIJCIE TE CHOLERNE MASECZKI – następnym razem, gdy będziesz w sklepie spożywczym, spróbuj pokazać kobiecie swoją twarz. Bądź pewny siebie, nie bój się KŁAMSTW – może zdobędziesz dziewczynę. Kobiety lubią pewność siebie. Kobiety nie lubią kolesi, którzy ukrywają swoją twarz ze strachu. Czego się boisz? Zaliczenia? Dorośnij.

– twierdzi deweloper w kuriozalnym opisie aktualizacji

Gracze od razu zareagowali na kuriozalną deklarację twórcy gry. W tym momencie tylko 24% recenzji graczy z ostatnich 30 dni na Steam jest pozytywnych. Część zauważa, że gra nie powinna być wykorzystywana do szerzenia tego typu treści i światopoglądu. Reszta twierdzi, iż tego typu zachowanie może okazać się niezwykle szkodliwe i nie ma na nie miejsca.

To nie pierwszy raz…

Co ciekawe, twórca już wcześniej przemycał w patch notes abstrakcyjne twierdzenia dotyczące swojego światopoglądu. Ewidentnie mamy tu do czynienia z „samcem alfa”.

Niektórzy mężczyźni nadal nie chcą walczyć. Są słabi. Nie ma na nich miejsca. Słabym mężczyznom brakuje charakteru. Silne włókno moralne jest trudne do zdobycia. Zdobywa się je ciężką pracą i poświęceniem, a nie można go uzyskać za pośrednictwem OnlyFans czy Pornhub. Nie, to są demoniczne treści tylko czekające, aby pokazać ci kawałek piersi sukkuba, w nadziei, że zmarnujesz na nie energię.

– głosi opis aktualizacji 1.2.89 Beta

To dość jawny przykład na to, jak wkurzyć swoim zachowaniem graczy. W końcu produkcja od Dolphin Barn Incorporated cieszyła się do tej pory dobrymi opiniami i miała swoich fanów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia