Dom z papieru: Korea na nowym zwiastunie. „Jeden skok może zmienić świat”

Dom z papieru: Korea - zwiastun zapowiada nową wersję serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Trwa kampania promująca nadchodzącą premierę Netfliksa. Dom z papieru: Korea otrzymał oficjalnie pełny zwiastun.

Do tej pory otrzymaliśmy wyłącznie krótsze teasery, dziś natomiast możemy przyjrzeć się nieco bliżej nowej koreańskiej produkcji. Netflix zaprezentował bowiem najświeższy zwiastun serialu Dom z papieru: Korea. Podobieństwo w tytule jest oczywiście nieprzypadkowe; serial jest adaptacją hiszpańskiego hitu, choć nie będzie raczej jego wierną kopią. Mimo wszystko już w samym zwiastunie widać, że rzeczywiście tę historię już znamy.

Akcję serialu osadzono w alternatywnym świecie, gdzie Korea Północna i Południowa połączyły się, tworząc unię monetarną. Jak można się domyślić, zmiana waluty nie przysłuży się wszystkim obywatelom. Grupa złodziei pod przewodnictwem Profesora postanawia zatem zabrać to, co ich zdaniem należy się pokrzywdzonym. Wiadomo już, że w produkcji zajdą pewne zmiany w stosunku do oryginału; dla przykładu choćby postać Tokio ma mieć przeszkolenie wojskowe po służbie w północnokoreańskiej armii.

Jeon Jong-seo (Tokio), Park Hae-soo (Berlin), Lee Won-jong (Moskwa), Kim Ji-hoon (Denver), Jang Yoon-ju (Nairobi), Lee Hyun-woo (Rio), Kim Ji-hun (Helsinki), a także Lee Kyu-ho (Oslo). W Profesora wcieli się Yoo Ji-tae, popularny południowokoreański aktor. Oprócz wspomnianej obsady na ekranach pojawią się również Kim Yun-jin, Kim Sung-oh, Park Myung-hoon, Lee Joo-bin i Lim Ji-yeon.

Premiera koreańskiej wersji Domu z papieru już 24 czerwca na Netfliksie; dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany trailer:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie