Dom z papieru: Korea na nowym teaserze. Pominięci idą po swoje

Dom z papieru: Korea
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Pojawił się nowy teaser serialu Dom z papieru: Korea. Premiera produkcji zbliża się wielkimi krokami.

Promocja nadchodzącego serialu Netfliksa trwa w najlepsze, jako że premiera coraz bliżej. Dziś dostaliśmy w związku z tym kolejny materiał zapowiadający serial.

Dom z papieru to jeden z tytułów, które pomogły zapoczątkować boom na hiszpańskie seriale na Netfliksie. Na fali popularności zdecydowano również o powstaniu koreańskiej wersji. Nie wiadomo jeszcze, jakie znaczące różnice pojawią się między dwiema produkcjami, poza tą oczywistą – napad nie będzie przeprowadzony na mennicę w Madrycie. Zmiany widać w poniższym teaserze m.in. w postaci Tokio; w azjatyckiej wersji jest ona żołnierką wywodzącą się z Korei Północnej. Być może to ona zatem przejmie nieco „obowiązki” należące w oryginale do Helsinki i Oslo, również byłych żołnierzy.

W rolę Profesora wcieli się Yoo Ji-tae. W pozostałej obsadzie znaleźli się: Jeon Jong-seo (Tokio), Park Hae-soo (Berlin), Lee Won-jong (Moskwa), Kim Ji-hoon (Denver), Jang Yoon-ju (Nairobi), Lee Hyun-woo (Rio), Kim Ji-hun (Helsinki), a także Lee Kyu-ho (Oslo). Oprócz nich w serialu zagrają też: Kim Yun-jin, Kim Sung-oh, Park Myung-hoon, Lee Joo-bin i Lim Ji-yeon.

Premierę serialu wyznaczono na 24 czerwca na platformie Netflix. Dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany teaser – tak właśnie zapowiada się Dom z papieru: Korea.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie