Dom z papieru: Korea na nowej zapowiedzi. Jest też data premiery

Dom z papieru: Korea - kiery premiera serialu?
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Dom z papieru: Korea otrzymał oficjalną zapowiedź od platformy Netflix, a wraz z nią – informację, kiedy serial ujrzy wreszcie światło dzienne.

Po pierwszych zapowiedziach i miesiącach oczekiwania wreszcie wiadomo coś więcej na temat koreańskiej wersji popularnego La Casa de Papel. Platforma streamingowa w krótkiej i niestety mocno enigmatycznej zapowiedzi zdradził między innymi tę najważniejszą informację – czyli datę premiery tytułu.

Fabułę produkcji doskonale powinni pamiętać wszyscy, którzy oglądali hiszpański oryginał. Grupa pomniejszych przestępców pod wodzą błyskotliwego Profesora postanawia dokonać największego napadu w historii. Z biegiem czasu okazuje się, że mieszkańcy kraju postrzegają ich jak bohaterów walczących z opresyjnym systemem. W tym przypadku niestety nic nie jest czarno-białe; nawet wśród policjantów może znaleźć się ktoś, kto myśli podobnie jak ludzie po drugiej stronie.

Produkcja zaprezentuje zarówno tych mniej znanych, jak i nieco lepiej kojarzonych koreańskich aktorów. W rolę Profesora wcieli się Yoo Ji-tae. W jego ekipie znajdą się: Jeon Jong-seo (Tokio), Park Hae-soo (Berlin), Lee Won-jong (Moskwa), Kim Ji-hoon (Denver), Jang Yoon-ju (Nairobi), Lee Hyun-woo (Rio), Kim Ji-hun (Helsinki), a także Lee Kyu-ho (Oslo). Poza ekipą – wśród policjantów, zakładników oraz innych postaci znaleźli się ponadto m.in. Kim Yun-jin, Kim Sung-oh, Park Myung-hoon, Lee Joo-bin i Lim Ji-yeon.

Netflix w zapowiedzi zawarł również informację, kiedy obejrzymy serial Dom z papieru: Korea. Premierę produkcji zaplanowano już na 24 czerwca.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie