Ed Sheeran w filmie promującym serial Dom z papieru

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Napad na Buckingham Palace i zmiana tytułu serialu. Ed Sheeran na castingu do Domu z papieru

Netflix opublikował nagranie z castingu Eda Sheerana do brytyjskiej wersji serialu Dom z papieru. Zobaczcie, o czyją rolę ubiega się popularny piosenkarz.

Na filmie z castingu Ed Sheeran zaprezentował kilka nowych pomysłów, pokazał się w dwóch ewentualnych rolach w serialu, poćwiczył swój hiszpański, a także zagrał piosenkę, która jego zdaniem mogłaby znaleźć się w produkcji:

Brytyjska wersja serialu oczywiście nie powstaje, choć w produkcji jest już edycja koreańska. Zaprezentowany film to jedynie element kampanii promującej ostatnie odcinki serialu Dom z papieru na Netflix. Ich premiera na platformie odbyła się dzisiaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%