Doładowanie PSN na 100 PLN za 81 zł. Z kodem rabatowym sporo zaoszczędzicie

doładowanie PSN 100 PLN - PG
PS4 PS5

Planujecie robić zakupy w PS Store w najbliższym czasie? A może chcecie przedłużyć subskrypcję PS Plus? Zdecydowanie przyda się Wam w tym celu doładowanie PSN na 100 PLN, które możecie kupić znacznie taniej z kodem rabatowym.

Uwaga – kod rabatowy jest ważny jedynie do 21 lutego 2022 roku, do godziny 13:00 czasu polskiego. By skorzystać z niego, możecie przejść na stronę sklepu Eneba przy pomocy poniższego linku.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie tutaj.

Ważne – powyższa cena obwiązuje w momencie publikacji tego tekstu. Później może nieco różnić się ze względu na wahania kursu euro oraz liczbę dostępnych kluczy u sprzedawców. Mimo to, ostateczna różnica w kwocie powinna wynieść maksymalnie kilkadziesiąt groszy w jedną lub w drugą stronę. Podana cena uwzględnia prowizję naliczaną przez Przelewy24.

Poza kodem rabatowym na tańsze doładowanie PSN znaleźliśmy dziś jeszcze masę innych ciekawych promocji. Gdzie je znajdziecie? Oczywiście, że w Dziale Promocji. Gorąco zachęcam zaglądać tam codziennie, by być zawsze na bieżąco z najlepszymi ofertami na artykuły gamingowe i nie tylko.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie