Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

11 komentarzy

Dodatki fabularne do God of War. Twórcy jasno o planach

Takie podejście może podzielić graczy.

God of War jeszcze na dobre nie zdążył się zadomowić na dyskach posiadaczy PlayStation 4, a w sieci już nie brakuje spekulacji odnośnie fabularnych dodatków do gry. Dyrektor kreatywny projektu, czyli Cory Barlog, postanowił uciąć wszelkie spekulacje.

Barlog w rozmowie z dziennikarzami serwisu Kotaku podaje, że gra nie będzie miała żadnych dodatków fabularnych, bowiem produkcja jest kompletna. Jak to argumentuje?

Nie ma planów dotyczących jakichkolwiek DLC. Jako dziecko uwielbiałem kupić grę i ukończyć ją w poczuciu, że dostałem całą zawartość – twierdzi Barlog.

Zapewne wielu graczy przyklaśnie producentowi za taką, bądź co bądź, mało popularną dzisiaj decyzję wśród twórców gier. Z drugiej strony, znajdą się pewnie osoby, które chciałyby zobaczyć więcej przygód Kratosa.

A Wy jakie macie zdanie na temat fabularnych DLC do gier? Jesteście za czy przeciw?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%