Długość gry ReCore. Dyrektor produkcji szacuje, ile pogramy

Wiadomo, ile mniej więcej możemy spędzić na ratowaniu ludzkiej rasy.

ReCore to jedna z ciekawszych produkcji na Xboksa One, które pojawią się na tym sprzęcie jeszcze w tym roku. Tytuł zadebiutuje 16 września i mimo że początkowo tworzony był jedynie z myślą o konsoli, pojawi się wspomnianego dnia również na komputerach PC z systemem Windows 10.


Do premiery zatem jeszcze trochę zostało, a po niej przyjdzie nam spędzić przy ReCore około 8 godzin – stwierdził dyrektor produkcji Mark Pacini w rozmowie z serwisem Venturebeat. Jednak, jak zaznacza Pacini: Jestem okropny w szacowaniu długości rozgrywki. Przy pierwszej grze z serii Metroid również uważałem, że będzie to osiem godzin, a skończyło się na około dwudziestu czterech. Włożyliśmy w naszą grę sporo wartości i jest to właściwy czas na przygodę, historię, którą chcemy opowiedzieć. Przyjmijcie to z przymrużeniem oka wiedząc, jak źle wychodzi mi szacowanie długości gier. Zatem osiem godzin, lecz z lekkim ostrzeżeniem.

Jak zatem widzicie, na pewno powinniśmy dostać przygodę na 8 godzin, lecz niewykluczone, że posiedzimy przy ReCore o wiele dłużej. Czekacie na tę produkcję? Przypominamy, że jej fabuła przeniesie nas do świata, w którym ludzkość jest na wymarciu, a świat opanowały inteligentne maszyny. Nie wszystkie są jednak wrogo nastawione do naszej bohaterki. Jeden mechaniczny piesek na pewno będzie chciał jej pomóc w przywróceniu dawnego ładu na świecie. Znajdzie się również kilku innych chętnych, lecz czy to i tak nie za mała armia do zrealizowania tak wielkiego celu?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet