Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

DLC do Mario Kart 8 dostało dwa nowe zwiastuny

Na filmikach z DLC można zobaczyć Linka oraz zabawę figurkami Amiibo.

13 listopada do pobrania będzie nowe DLC do Mario Kart 8. Jak widać Nintendo nie zapomina o jednej z najlepszych produkcji na swoją stacjonarną konsolę. Otóż w ramach DLC będzie można zagrać Linkiem, a także przenieść zakupione figurki Amiibo do samej gry. W jaki sposób? Wystarczy je położyć na tabletopadzie. Całość zobrazowana jest na dwóch filmikach poniżej.

A jak w ogóle prezentuje się Mario Kart 8? My polecamy. To absolutny must have dla posiadaczy Wii U, a dla reszty porządny argument przemawiający za kupnem tej niedocenianej u nas konsoli – napisał w czerwcu Darek Madejski przy okazji recenzji gry. Całość tekstu możecie znaleźć tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się