Disney+ wreszcie w Polsce. Znamy datę premiery i ceny pakietów

Disney+ w Polsce - jest data premiery
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Disney+ oficjalnie znajdzie się w Polsce już latem. Wiemy, kiedy odbędzie się premiera i ile będą kosztować pakiety.

Koncern poinformował, że ich flagowa platforma zadebiutuje latem w kolejnych 42 krajach. Datę premiery Disney+ w Polsce wyznaczono na 14 czerwca 2022 roku. Podano również oficjalnie ceny pakietów, a te nie potwierdzają wstępnych informacji, jakie pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Za dostęp do usługi możemy płacić co miesiąc lub za cały rok z góry; ceny prezentują się następująco:

  • 28,99 zł za miesiąc
  • 289,90 zł za rok

Druga opcja wydaje się ciekawsza, ze względu na to, że roczny koszt odpowiada 10 comiesięcznym płatnościom. W ten sposób zyskacie więc 2 miesiące gratis; to z pewnością świetna szansa dla tych, którzy planują nadrobić wiele produkcji Disneya – i nie tylko.

Wśród marek należących do koncernu znajdują się bowiem nie tylko flagowe produkcje Walt Disney Company. Spółka wydaje również tytuły związane z uniwersum Marvela czy Star Wars. Na platformie będą pojawiać się zatem kolejne seriale rozgrywane w świecie Gwiezdnych Wojen, produkcje Marvela usunięte jakiś czas temu z Netfliksa, filmy Pixara, a także wiele innych tytułów. Prawdopodobnie nie wszystkie produkcje dostaniemy od razu w polskiej wersji językowej, lecz rozwój platformy pod tym kątem to tylko kwestia czasu.

Czekacie na premierę Disney+ w Polsce?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie