Disney+ oficjalnie w Polsce! Platforma podała listę krajów i terytoriów zależnych

logo Disney+ - potwierdzenie startu platformy w Polsce
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Disney+ oficjalnie ogłosił start platformy w Polsce. Znaleźliśmy się wśród 42 państw, które już niedługo otrzymają dostęp do filmów i seriali.

42 kraje z całego świata oraz 11 terytoriów zależnych otrzymało oficjalnie dobrą wiadomość. Choć o rozszerzeniu zakresu platformy mówiono już od jakiegoś czasu, dopiero teraz Disney oficjalnie potwierdził ekspansję. Podano także pełną listę państw i terytoriów, w których platforma ruszy już latem 2022 roku. Znalazło się na niej kilkanaście krajów europejskich, w tym cała Europa Środkowa; wraz z nami dostęp do Disney+ otrzymają m.in. Czesi, Słowacy, a także Węgrzy.

Kraje: Albania, Algieria, Andora, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Egipt, Estonia, Grecja, Irak, Izrael, Jemen, Jordania, Katar, Kosowo, Kuwejt, Liban, Libia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Macedonia Północna, Malta, Maroko, Oman, Palestyna, Polska, Republika Południowej Afryki, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Tunezja, Turcja, Watykan, Węgry, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Terytoria zależne: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, Francuskie Terytoria Południowe, Gibraltar, Pitcairn, Polinezja Francuska, Saint-Pierre i Miquelon, Sint Maarten, Svalbard i Jan Mayen, Wyspa Świętej Heleny, Wyspy Alandzkie, Wyspy Owcze.

Niestety jak na razie to wszystkie informacje na temat startu Disney+ w Polsce. Właściciele platformy nie potwierdzili jeszcze nieoficjalnych cen pakietów; nie wiadomo także, kiedy dokładnie otrzymamy dostęp do filmów i seriali Disneya.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie