Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Disintegration za darmo do sprawdzenia na weekend

Wydane w czerwcu Disintegration nie zostało przyjęte zbyt ciepło, więc studio odpowiedzialne za produkcję zaprasza na darmowy weekend z tą mieszanką FPS z RTS.

Disintegration zadebiutowało 16 czerwca tego roku na PC, PS4 oraz Xbox One. Choć gra miała potencjał i pracował nad nią m.in. Marcus Lehto – współtwórca serii Halo – wyszło bardzo przeciętnie. W związku z tym, aby przyciągnąć do taktycznej strzelanki większą liczbę graczy, studio V1 Interactive ogłasza darmowy weekend z Disintegration.

Disintegration za darmo przez weekend

Grę będziemy mogli ogrywać za free w ten weekend, między 30 lipca a 2 sierpnia. Dotyczy to PC (Steam), PlayStation 4 oraz Xbox One. W przypadku konsol, niezbędne będzie posiadanie abonamentu PS Plus lub Xbox Gold.

Darmowy okres weekendowy daje dostęp tylko do trybu wieloosobowego gry. Ponadto podczas trwania akcji grę kupimy z rabatem.

Kiedy start darmowego weekendu?

  • Xbox One: godzina 21:00, 30 lipca
  • PlayStation 4: godzina 18:00, 30 lipca
  • PC (Steam): godzina 19:00, 30 lipca

Jak czytamy na Steam, Disintegration to nowa strzelanka science fiction z perspektywy pierwszej osoby, której akcja rozgrywa się na Ziemi w niedalekiej przyszłości, gdzie jedyną nadzieją na przetrwanie ludzkości jest Integracja – technologia zaprojektowana, by zachować ludzkie mózgi w zrobotyzowanych pancerzach. Wcielasz się w Romera Shoala, byłego pilota Grawilotu, dowodząc małemu zIntegrowanemu ruchowi oporu. Gdy despotyczne siły Rayonne są gotowe wyeliminować resztki ludzkiego społeczeństwa, to do Romera i jego ekipy Wyrzutków należy obrona ludzkości i danie jej nowego początku. Siądź za sterami różnorodnych, uzbrojonych Grawilotów i poprowadź swoją ekipę na lądzie, wykorzystując unikalne zdolności jednostek i opanowując swój własny arsenał, by zdominować pole bitwy.

Disintegration zawiera kampanię dla jednego gracza i intensywny tryb PvP dla wielu graczy, w którym piloci i ich załogi rywalizują w 3 ekscytujących trybach na wielu mapach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się