Dirt Rally stawia na realizm. Oto symulator bez cofania czasu i wielu innych udogodnień

Jeśli szukacie na rynku symulatora rajdów z prawdziwego zdarzenia, sprawdźcie Dirt Rally, które właśnie trafiło do Steam Early Access.

Codemasters przygotowuje nowe rajdy samochodowe. Mowa o Dirt Rally, które ma stawiać przede wszystkim na realizm zmagań. Ale nie tylko brak możliwości cofania czasu ma sprawić, że gra będzie trudniejsza i bardziej realistyczna. Pomiędzy zawodami, będzie można naprawić tylko tyle części auta, na ile będzie nam pozwalać czas. Jeśli więc totalnie rozbijecie rajdówkę, nie liczcie że w kolejnym rajdzie będzie jak nowa.

W grze będą też wyłącznie prawdziwe trasy rajdów, bez wymyślnych odcinków specjalnych. Na początku gracze mają otrzymać 17 samochodów na 36 trasach w trzech krajach: Walii, Monte Carlo i Akropolu. W grze nie znajdziemy również mikrotransakcji, a wszelkiego rodzaju dodatki mają być za darmo. To powrót do korzeni, czyli gier sprzed ponad dekady. Jak się zapatrujecie na coś takiego?

Produkcja właśnie zadebiutowała na Steam Early Access w cenie nieco ponad 100 złotych. Producent w tej chwili nie podaje, czy będzie również na konsolach, ale nie wyklucza takiej opcji. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry oraz całkiem sporą galerię screenów.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: