Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Dirt 5 na PS5 i Xbox X/S w akcji

Sprawdźcie czy oglądając materiał z rozgrywki poczujecie wiatr we włosach.

Dirt 5 to wyczekiwane wyścigi, pozwalając na ściganie off-roadowymi wozami. Film zaprezentowany przez twórców, przenosi nas do Chin, gdzie możemy zaobserwować jaką radzą sobie w zawodach modele takich marek jak Skoda czy Ford. Codemasters Software stworzyło model jazdy łączący elementy symulacji i arcade. Warto nadmienić, że poza Azją w grze zwiedzimy też Brazylię, Stany Zjednoczone czy Maroko.

Dirt 5 na next-genach

Jeśli nabędziecie wersję gry na konsole obecnej generacji, to będziecie mogli wykorzystać upgrade i wejść w posiadanie edycji na PlayStation 5 lub nowego Xboksa.

Premiera tytułu na PC, PS4 i Xboksa One została ustalona na dzień 6 listopada bieżącego roku. Właściciele konsol PS5 i Xbox Series X/S zagrają zaś 10 listopada .

Nowym film z rozgrywki podzielił entuzjastów wyścigów. Część użytkowników w sieci narzeka na nazbyt sterylną oprawę i brak graficznych wodotrysków. Jak Wam podoba się gameplay? Oprawa wizualna spełnia Wasze oczekiwania, a może liczyliście na coś więcej?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się