Dirt 5 na PC w promocji. Niska cena

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Dirt 5 otrzymał w recenzjach świetne oceny. Pojawiły się nawet noty 10/10

Grę studia Dirt 5 zarekomendowało wiele redakcji, posypały się świetne oceny.

Miłośnicy czterech kółek powinni być zadowoleni, produkcja od Codemasters Software spełniła pokładane w niej nadzieje. Słowa uznania należą się rewelacyjnemu modelowi jazdy, pomysłowo zaprojektowanym torom i warunkom pogodowym oddziałującym na sposób prowadzenia wozu.

Doskonale sprawdza się też tryb Playgrounds, który pozwala wykazać się kreatywnością i stworzyć wymarzoną trasę. Grafika stoi na wysokim poziomie, a kariera potrafi zassać na długie godziny.

Niektórzy recenzenci zarzucali produkcji, że animacja potrafi się przyciąć (zwłaszcza na Xbox One X), a aktywności w wariancie zabawy dla pojedynczego gracza mogłoby być więcej.

Co jednak najważniejsze gameplay stoi na wysokim poziomie i każdy miłośnik arcade’owych wyścigów, powinien dać grze szansę.

Prezentujemy wybrane oceny, jakie zgarnęła gra Dirt 5:

  • TheGamer: 100%
  • The Games Machine: 91%
  • Attack of the Fanboy: 90%
  • Critical Hit: 85%
  • Twinfinite – 80%
  • Metro GameCentral: 70%
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się