Ty sobie pograj, a Blizzard ogarnie Ci mieszkanie. Firma zachęca do Diablo IV nowym konkursem

Diablo IV - Ty pograj, a Blizzard sprzątnie Ci mieszkanie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gdyby Diablo IV miało w edycji kolekcjonerskiej bon na sprzątanie… To mógłby być hit. Tak dobrze jednak nie jest, ale nowy konkurs również wydaje się ciekawy.

Nowy konkurs nie jest niestety adresowany dla graczy z innych krajów, a można jedynie wziąć w nim udział jako mieszkaniec Stanów Zjednoczonych. Dlatego też traktujcie poniższą informację nie jako zachętę, a jako bardzo fajną ciekawostkę. Fajną – moim zdaniem – bo uważam, że podobny pomysł mógłby się bardzo przyjąć także i w przypadku innych wielkich premier.

Gracze nie od dziś znani są z tego, że potrafią znaleźć choćby tę godzinkę – dwie, aby pocisnąć w wyczekiwaną pozycję. Tym razem jednak twórcy gry sami postanowili im to ułatwić. Blizzard wraz z amerykańską firmą Thumbtack wpadli na pomysł świetnego konkursu. Thumbtack jest czymś coś w stylu Fixly, gdzie możecie znaleźć różnych wykonawców usług, które nas interesują. Dotyczy to m.in. sprzątania w domu, koszenia trawnika czy składania mebli.

Nadchodzi otwarta beta Diablo IV. Rozdajemy ponad 20 tys. dolarów w usługach Thumbtack, które zajmą się Twoimi ziemskimi obowiązkami, gdy Ty będziesz schodził do piekła.

-chwali się Blizzard na Twitterze

Gdyby konkurs mnie dotyczył – brałbym udział jak szalony. Tym razem nie trzeba bowiem kupować gry, ani wydawać tak naprawdę nawet grosza. Całość jest promocją nadchodzącego otwartego weekendu beta testów (obecnie trwają już jedne, ale tylko dla osób ze wcześniejszym dostępem). Dość powiedzieć, że reklamie towarzyszy dość komiczny spot reklamowy. Widać więc, że Blizzard bardzo stara się, aby jak najwięcej osób zagrało w jedną z potencjalnie największych premier 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie