Blizzard zaprasza do testowania Diablo IV na zwiastunie z rozgrywką po polsku

Diablo IV na polskim zwiastunie z rozgrywką. Blizzard zachęca do testów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dostaliśmy próbkę polskiego dubbingu Diablo IV. Blizzard ponadto chce zachęcić nas do wzięcia udziału w testach, które odbędą się już zaraz.

Ostatnio sporo się dzieje wokół Diablo IV, ale nie ma się co dziwić. W końcu niebawem otrzymamy dostęp do otwartych testów gry, co wielu graczy traktuje jako możliwość przetestowania i wypróbowania tytuły przed premierą. Dostęp uzyska każdy, ale tylko niektórzy zagrają wcześniej. Atmosfera wokół gry podgrzewana jest m.in. za sprawą nieco abstrakcyjnego pokazu mody à la Diablo, a także dzięki genialnemu zwiastunowi tytułu.

Tym razem Blizzard powraca z bardzo krótkim, bo zaledwie 30-sekundowym materiałem. Jest on jednak o tyle wyjątkowy, że daje wgląd w próbkę polskiego dubbingu. Przyznam, że brzmi to wszystko naprawdę nieźle i coraz bardziej nie mogę doczekać się premiery. Ta, ku przypomnieniu, wyznaczona została na 6 czerwca 2023 roku na PC, Xbox One, Series X i S oraz PS4 wraz z PS5. Wspomniany materiał wideo znajdziecie poniżej.

Ponownie deweloperzy podkreślają, że tym razem dostaniemy naprawdę mroczną i brutalną grę. Wyraźnie widać powrót do klimatu pierwszych odsłon serii. Choć “trójka” również była naprawdę dobrą grą, została mocno skrytykowana ze względu na pewnego odstępstwa i nieco inny kierunek artystyczny. Mimo wszystko “czwórka” ma potencjał na uspokojenie fanów. Przekonamy się o tym w trakcie otwartych testów, które rozpoczną się 24 i zakończą 27 marca 2023 roku. Wcześniejszy dostęp dla posiadaczy pre-orderów to 17-19 marca.

W tym miejscu znajdziecie wymagania sprzętowe, które trzeba spełnić, aby w ogóle przetestować tytuł.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie