Diablo IV wycieka na długiej rozgrywce, a twórcy pokazują gameplay z kooperacją

Diablo IV
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dosłownie zalało nas materiałami z Diablo IV. Gra nie dość, że wycieka przy okazji bety, to jeszcze twórcy chwalą się rozgrywką w kooperacji na jednej kanapie.

Diablo IV z każdym kolejnym materiałem wygląda coraz lepiej. Twórcy nie ustają w wysiłkach hype’owania swojego tytułu, co zresztą absolutnie nie dziwi. Tym razem do sieci wrzucili nowy gameplay z kooperacji. Jak się okazuje – “kanapowy” co-op dostępny ma być także w becie, która rozpoczyna się właśnie dzisiaj.

Diablo IV zalewa nas materiałami

Niektórzy już dziś mogą grać w betę, o ile mają możliwość wcześniejszego dostępu do produkcji. Reszta musi zaczekać troszkę dłużej, bo otwarte betatesty startują już 24 marca i potrwają do 27 marca. To dość sporo czasu, aby wbić 25 leveli, zebrać nagrody dla pełnej wersji gry oraz przetestować szumnie zapowiadany przez Blizzarda tytuł.

Jeżeli jesteście zwolennikami kooperacji, w tym także ogrywania gry we dwójkę na kanapie – mam dla Was świetną wiadomość. Diablo IV zaoferuje taką możliwość. Na filmiku poniżej zobaczymy dwóch projektantów gry, którzy opowiadają o tej funkcji i pokazują rozgrywkę z niej. Zadbano m.in. o odpowiednie przypisanie lootu, dzięki czemu nikt nikomu nie zabierze przedmiotów. Wygląda to naprawdę nieźle i budzi spore nadzieje dla fanów co-opa.

Jak informuje Insider-Gaming, wyciekło także kolejne 36 minut rozgrywki. Cały filmik jest niestety po chińsku, ale nie trzeba znać tego języka, aby zobaczyć, jak prezentuje się gra w akcji. Wiem, że większość zapewne i tak w ciągu kilku dni przetestuje tytuł. Jeżeli jednak nie możecie się aż tak doczekać bety lub premiery – poniżej znajdziecie wideo, o którym mowa.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie