Wiemy, kiedy pobierzemy pliki Diablo IV. Szykujcie miejsce na dyskach

Diablo IV - pliki z grą dostępne są do pobierania już teraz
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Blizzard pokusił się o wyjaśnienie, kiedy pliki z otwartą betą Diablo IV będą dostępne do pobrania. Nie trzeba będzie ich “zasysać” w ostatnim momencie.

Blizzard zaktualizował właśnie informacje dotyczące oczekiwanej otwartej (i tej nieco bardziej zamkniętej) bety Diablo IV. Potencjalny hicior będzie można ograć przed premierą i to całkowicie za darmo. Więcej informacji o becie znajdziecie w tym tekście. Z kolei w tym miejscu macie informacje o konfiguracji PC, jaką potrzeba do uruchomienia gry.

W każdym razie – jeżeli dysponujecie wcześniejszym dostępem do gry (dzięki m.in. wykupieniu pre-ordera), możecie zacząć ściągać potrzebne pliki już 15 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego. Jeżeli natomiast czekacie na “normalny” dostęp, ten rozpoczyna się już 24 marca. Pliki z kolei będzie można pobierać nieco wcześniej – 22 marca również o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Wiemy, że beta wymaga co najmniej 45 GB wolnego miejscu na PC. Aktualnie nie mamy informacji o konsolach, ale niewykluczone, że będzie podobnie. Wersję gry na PS5 pobierzemy z PS Store, dla Xbox – z Xbox Store. Dla PC możemy jedynie udać się na Battle.net.

Granie w Dialo IV w formie otwartej bety zaoferuje nam łącznie 25 poziomów do wbicia. Przy okazji 20 poziomu otrzymamy dwa przedmioty kolekcjonerskie dla naszych postaci. Tych, oczywiście, będzie można używać także i w pełnej wersji gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie