Diablo IV w końcu dostanie oczekiwane wydarzenie. Zarezerwujcie sobie ten weekend

Diablo IV w promocji na Steam | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Blizzard trzymał graczy Diablo IV w niepewności przez bardzo długi czas. Firma w końcu zapowiedziała jednak weekend dodatkowego XP.

Jeżeli w najbliższy weekend nie planujecie grać bez przerwy w Starfield, mam dla Was dobrą wiadomość. Gracze Diablo IV mogą spodziewać się limitowanego wydarzenia Mother’s Blessing Weekend. Oznacza to po prostu weekend z dodatkowymi punktami XP i złotem.

Oczekiwane wydarzenie w Diablo IV

Blizzard nie zamierza przesadzać, więc nie ma co liczyć na weekend podwójnego XP, a zamiast tego dostaniemy go więcej o 25%. To i tak sporo, dzięki czemu znacznie szybciej wbijemy mnóstwo leveli. Szczególnie polecam rozpocząć przygodę nową postacią, dzięki czemu bardzo szybko ją awansujemy. Co szczególnie ważne – wspomniany wzrost dotyczy także złota.

Gracze posiadający 8% boostu doświadczenia z przepustki sezonowej dostaną dodatkowe 25%, więc nie musicie się martwić, że twórcy o Was zapomnieli. Wydarzenie startuje już 1 września o godzinie 19:00 czasu polskiego. Zakończy się 5 września o tej samej godzinie. Nie musicie nic robić – dodatkowe punkty automatycznie będą wędrować na Wasze konta.

Rozpal ogień, zbierz się i zbierz swoich najbardziej bystrych towarzyszy, aby z nowym zapałem zabijać demony. Okrucieństwu Matki dorównuje jej hojność, ale nie na długo. Wznieś się na nowe wyżyny i zdobądź więcej złota za swoją żądzę krwi w Weekendzie Błogosławieństwa Matki!

– czytamy w poście Blizzarda

Diablo IV cały czas się rozwija. W październiku wystartuje nowy sezon, tym razem skupiony wokół wampirów i ich diabolicznych mocy. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w tym miejscu. Jako ciekawostkę wspomnę tylko o odkrytym przez graczy lochu, dzięki któremu w krótkim czasie da się wbić nawet 40 poziomów. Jeżeli wbijecie tam w trakcie weekendu, z pewnością awansujecie swoją postać jeszcze szybciej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie