Jeden z lochów w Diablo IV pozwala wbić aż 40 poziomów w zawrotnie krótkim czasie

Diablo 4 - jeden loch pozwala na wbicie 40 poziomów. Jak szybko farmić?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nie macie pomysłu na szybkie levelowanie w Diablo IV? Ten loch z pewnością Wam w tym pomoże, bo w ciągu dwóch godzin wbijecie nawet 40 poziomów.

Niedawno zadebiutowała wyczekiwana aktualizacja do Diablo IV, która poprawia sporo. Jedną z najważniejszych zmian jest zagęszczenie “koszmarnych” lochów. Gracze mogą więc w niektórych lokacjach spodziewać się nawet o połowę więcej wrogów. To sporo, ale skalę tego pokazuje nowy… exploit albo raczej “pomoc”, którą odkryli gracze.

Zgaduję, że Blizzard szybko załata ten problem, bo dla nowych postaci to faktycznie może być aż zbytnie ułatwienie. Dlatego zainteresowani powinni czerpać z tego tyle, ile się da, póki opcja ta jeszcze istnieje. I tak – tyczy się to także nowych postaci, które teoretycznie nie powinny otrzymywać żadnych benefitów, bo nie mogą grać na “koszmarnym” poziomie trudności. Wygląda jednak na to, że nawet i nieco łatwiejszy poziom świata dostał większą liczbę potworów.

Tunele Domhainne (tutaj link do mapy) roją się od potworów nawet dla nowych postaci, które nie grają na “koszmarze”. Pomiotów diabła jest tam tyle, że liczba wbijanych na minutę punktów XP wydaje się wręcz obłędna. Raxxanterax, znany twórca filmów o Diablo, odkrył sposób na wbicie od 1 do 40 poziomu nowej postaci w ciągu zaledwie dwóch godzin. To tyle, ile docelowo zajmuje przejście dwóch pierwszych aktów głównej kampanii. Szalone.

Jak szybko farmić w Diablo IV:

  1. Wejdź do tuneli Domhainne w Scosglen
  2. Walcz w kręgu, nie uwalniając więźniów
  3. Otwórz koło emotek i użyj opcji “Opuść loch”
  4. Otwórz dziennik i wybierz opcję “Resetuj loch”
  5. Ponownie wejdź do lochu i oczyść go z wrogów
  6. Powtórz

Speedrunnery już szaleją i pokazują, jak szybko wybijać wrogów, wbijać nowe poziomy i osiągać to, co za pomocą standardowych questów i zadań fabularnych zajęłoby nam wieki. Jeden z nich za pomocą tej metody dokonał tego w zaledwie 1 godzinę i 23 minuty.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie