Diablo IV zapowiada się coraz lepiej. Sieć obiegły pozytywne wieści

Diablo IV - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli czekacie na Diablo IV, zyskaliście kolejny powód do radości. Produkcja Blizzard podobno zbiera pozytywne opinie od pierwszych zewnętrznych testerów.

Dziennikarz Jason Schreier podaje, że pierwsze osoby, które miały już okazję zapoznać się z nowym Diablo, są zadowolone z wczesnych efektów pracy Blizzard. Choć testy były na razie prowadzone wśród przyjaciół i rodzin deweloperów, to bardzo pozytywna wiadomość.

Kolejna przyjemna, choć mało istotna informacja od Blizzarda, o której jeszcze nigdzie nie słyszałem: grupa ludzi gra teraz we wczesną wersję Diablo IV dzięki testom alfa przeprowadzanym dla przyjaciół i rodziny (pracowników Blizzard – red. ). Gracze są objęci NDA, ale słyszę głównie pozytywne opinie.

– poinformował Jason Schreier na Twitterze

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że to wciąż wczesne wrażenia graczy, a do premiery czwartego Diablo zostało jeszcze sporo czasu. Gra ma zadebiutować dopiero w 2023 roku, więc do chwili jej wydania może jeszcze sporo się zmienić – na lepsze lub gorsze.

W czerwcu zaprezentowano koleje materiały z rozgrywki. W tym miejscu obejrzycie zwiastun klasy nekromanty oraz krótki, ale intensywny i różnorodny, pokaz gameplay’u.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie