Diablo IV przecenione po raz pierwszy. Grę kupicie obecnie sporo taniej

Diablo IV przecenione po raz pierwszy. Grę kupicie znacznie taniej
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Czyżby problemy? Tego nie wiemy, ale Blizzard nie przyzwyczaił nas do przeceniania swoich gier. No, przynajmniej nie tak szybko. Diablo IV dostępne taniej.

Jeżeli lubicie promocje, a poranna przecena na PS5 Wam wcale nie wystarczyła, być może skusicie się na tańsze Diablo IV? Przyznam, że to najlepszy moment na ogranie tej pozycji. Jeszcze przez ponad miesiąc możemy bawić się w aktualnym sezonie, a chwilę później startuje kolejny. Poza tym, choć tytuł jest ściśle zintegrowany z komponentem multiplayer, bez problemu można bawić się samemu. Ja tak robię i jestem zachwycony.

Krytycy też byli, a potem na twórców spadły gromy niezadowolonych fanów. Wielu z nich twierdzi, że „gra się już skończyła” i ma problemy, których nie da się naprawić. Jako fan jestem jednak w stanie zapewnić Was, że Diablo IV jest daleko od końca. No, chyba że nowa przecena na grę miałaby nam udowodnić, że trwa odwilż graczy. Nie znamy statystyk, ale po premierze Baldur’s Gate III wielu graczy mogło dać odpocząć Sanktuarium.

W każdym razie Blizzard stara się przekonać do siebie kolejnych graczy. W oficjalnym sklepie Battle.net kupimy grę sporo taniej. Zależnie od edycji mówimy o obniżkach od 20 do 25 procent. To dość niespodziewane, bo Blizzard nie słynie z tego, że przecenia często swoje gry. Ba, D4 jest na tyle nową premierą, że nie spodziewaliśmy się tak szybkich obniżek.

Sprawdzałem – niestety, promocja aktywna jest w tym wyłącznie dla graczy na PC. Być może jednak Blizzard przeceni też swoje dzieło na innych platformach?

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie