Darmowe przedmioty z Prime Gaming do Diablo IV. Piękny zestaw i nie tylko

Diablo IV - darmowe paczki przedmiotów dla subskrybentów Amazon
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Możecie aktualnie otrzymać darmowe przedmioty do Diablo IV i to za darmo – o ile opłacacie abonament Amazon Prime Gaming. Korzyści jest jednak więcej.

Amazon Prime Gaming parę razy w miesiącu dodaje do oferty parę nowych gier za darmo. Od jakiegoś czasu oferta nie jest szczególnie zdumiewająca, bo królują raczej “indyki”. Tylko czy czepianie się ma sens? W końcu za subskrypcję na rok trzeba zapłacić niecałe 50 zł. Daje to nieco ponad 4 zł miesięcznie za dostęp nie tylko do gier i przedmiotów z Prime Gaming. To także darmowa dostawa z Amazona, a także obszerna biblioteka filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych) w Amazon Prime Video.

Wszystko to brzmi dobrze, ale raz na jakiś czas do usługi Gaming trafiają oprócz gier ekskluzywne przedmioty do popularnych gier. Tych jest mnóstwo i zapewne każdy z nas choć raz zagrał (lub wciąż gra) w któryś z tytułów od współpracujących z Amazonem twórców. Mamy tu Naraka: Bladepoint, które przechodzi na free-to-play, skiny do Overwatch 2, różnych części Call of Duty, a nawet paczki czy kapsuły do LoLa i innych hitów Riot. Ogółem jest tego sporo, a ja chciałem tylko Wam przypomnieć, że teraz szczególnie warto zajrzeć do katalogu Prime Gaming.

Wszystko dlatego, że Amazon kontynuuje współpracę z Blizzardem. W jej ramach subskrybenci mogą zgarnąć ekskluzywne limitowane przedmioty do Diablo IV. Ostatnie Diablo jest wielkim hitem (choć oskarżanym o “satanizm”), więc oferta ta może szczególnie zainteresować fanów gry. Obecnie można odebrać specjalną paczkę ze skórką dla wierzchowca.

Ekskluzywny pakiet do Diablo IV w Amazon Prime Gaming zawiera:

  • Łuski z Morza Martwego – pancerz wierzchowca
  • Naczynie z Morza Martwego – trofeum wierzchowca
  • Mariner Will – trofeum wierzchowca

Nie jest to więc jakoś dużo, ale przedmioty są całkiem ładne i nie trzeba za nie dodatkowo płacić. Warto więc je zgarnąć, szczególnie patrząc na ceny w sklepie gry. Oczywiście to tylko początek i polecam co najmniej raz na miesiąc zajrzeć do usługi, bo na pewno pojawiać się będzie rzeczy do Diablo IV.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie