Znamy gry w Amazon Prime Gaming na lipiec 2023. Wiedźmy, apokalipsa i gotowanie

Amazon Prime Gaming na lipiec 2023 oficjalnie. Cztery pozycje za darmo
Newsy PC

Poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming na lipiec 2023. Wychodzi na to, że Amazonowi znudziło się oferowanie gier AAA, bo teraz dostaniemy zestaw 4 “indyków”.

Niektórzy gracze z niezrozumiałych powodów umniejszają oferowanym za darmo (lub w ramach taniego abonamentu) grom, które nie reprezentują segmentu AAA, a czasami też AA. No dobra, powody może jednak są zrozumiałe, bo “indyki” po prostu mniej kosztują, ale czy oferują gorzej spędzony czas? Bardziej się chyba pomylić nie można!

Poznaliśmy ofertę Amazon Prime Gaming na kolejny miesiąc, a ja zdecydowanie zachęcę Was do dania tym grom szansy. Jak wspomniałem wyżej – wielkich hitów nie ma, ale parę pozycji zdecydowanie ma potencjał na wyjęcie kilku godzin z naszego życia. I będzie to bardzo dobrze spędzony czas, więc czemu by nie spróbować?

Amazon Prime Gaming na lipiec 2023:

  • Cook, Serve, Delicious! 3?! (Amazon Games) – 06.07.2023
  • NAIRI: Tower of Shirin (Amazon Games) – 13.07.2023
  • Wytchwood (Amazon Games) – 20.07.2023
  • Lunar Axe (Legacy Games) – 27.07.2023

Mamy tu więc cztery “indyki”, z których nie sposób nie polecić Wytchwood. To “bardzo pozytywnie” przyjęta gra o wiedźmie, która wyrusza na poszukiwanie składników i elementów do swoich zaklęć oraz eliksirów. Całość prezentuje się przepięknie, a stylistycznie mówimy tu o połączeniu baśni, bajek, fantasy i legend. Ogółem tytuł ten można nazwać “grą o craftowaniu”, choć eksploracja jest równie ważnym elementem.

Do tego dostaniemy trzecią część popularnej serii gier o gotowaniu (Cook, Serve, Delicious! 3?!) i NAIRI: Tower of Shirin, czyli utrzymają w stylistyce filmów studia Ghibli przygodę dla najmłodszych graczy… ale nie tylko. Zestaw wieńczy Lunar Axe, opowiadające o niemal apokaliptycznych wydarzeniach, w których musimy wyjaśnić tajemnicę trzęsień ziemi. Sama stylistyka wydaje mi się na tyle ciekawa, że z pewnością dam tytułowi szansę.

Fani gier AAA – nie smućcie się! Istnieje zawsze szansa, że Amazon nagle dorzuci do oferty petardę w postaci choćby Preya z tego miesiąca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie