Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Diablo IV – Blizzard szykuje spory pokaz gry. Poznaliśmy konkretną datę

Blizzard potwierdził, kiedy dokładnie zobaczymy kolejną prezentację Diablo IV. Fani demonicznej serii nie będą musieli zbyt długo czekać na pokaz.

Nowe Diablo to gra, która może zadecydować o losach Blizzard. Firma zmaga się z paroma kiepskimi decyzjami z przeszłości, a dodatkowo oliwy do ognia dodało Warcraft III: Reforged, które mocno zawiodło fanów studia.

Diablo to jednak bardzo silna marka, która nieraz potrafiła pozytywnie zaskoczyć. Czwarta odsłona cyklu znajduje się w produkcji już od dłuższego czasu i Blizzard planuje kolejną prezentację gry.

Na stronie studia pojawiła się grudniowa aktualizacja informacji o produkcji. Blizzard zdradził, że kolejna prezentacja D4 planowana jest na przyszłoroczny BlizzCon. Event rozpocznie się 19 lutego i potrwa do 20 lutego. Dodatkowo reżyser gry zdradził, że prezentacja będzie naprawdę istotna.

Czytaliśmy spekulacje o tym, czym może być (prezentacja – przyp. red. ) i chcemy Was zapewnić, że będzie to coś naprawdę grubego. Żeby nie zdradzić niespodzianki powiem tylko, że zawiera ona nową wersję sceny przy ognisku, którą pokazaliśmy na poprzednim BlizzCon.

– komentuje Luis Barriga, reżyser Diablo IV

Wspomniana scena przy ognisku to najprawdopodobniej ekran wyboru klasy postaci. Możemy więc być właściwie pewni, że prezentacja zawrze w sobie pokaz nowej klasy, czyli de facto jeden z najbardziej oczekiwanych elementów, które nie zostały do tej pory zaprezentowane.

Warto przypomnieć, że nadchodzący BlizzCon odbędzie się jedynie w wersji online i będziemy mogli go obejrzeć zupełnie za darmo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się