Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Diablo Immortal na nowym zwiastunie z gameplayem

Podczas wydarzenia ChinaJoy Blizzard zaprezentował nowy materiał wideo z mobilnego Diablo. Zwiastun pokazuje rozgrywkę i klasy postaci.

Diablo Immortal zapowiedziano na imprezie BlizzCon 2018. Wieść, że tytuł będzie przeznaczony na platformy mobilne iOS i Android, bardzo rozczarowała graczy, którzy wyczekiwali tradycyjnej odsłony legendarnego cyklu. Teraz twórcy dzielą się z fanami nowym filmikiem, który prezentuje gameplay i poszczególne typy postaci.

Fabuła Immortal zostanie umiejscowiona między wydarzeniami z gier Diablo 2: Lord of Destruction i Diablo 3. Po raz kolejny wcielimy się w przedstawicieli sześciu kultowych klas bohaterów – barbarzyńcę, krzyżowca, łowczynię demonów, mnicha, nekromantę lub czarownicę – i rozpoczniemy walkę z siłami zła.

Data premiery mobilnego Diablo nie została jeszcze wyjawiona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się