Blizzard świętuje doskonały wynik Diablo Immortal. Na graczy czekają prezenty

Diablo Immortal z ogromną liczbą pobrań. Blizzard świętuje
Mobile Newsy PC

Diablo Immortal przekroczyło kolejną granicę pobrań. Tytuł, choć nadal jest mocno krytykowany, ściągnięto już ponad 20 milionów razy.

20 milionów osób zdecydowało się przynajmniej spróbować szczęścia w wyrzynaniu demonów – tym twórcy gry chwalą się za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. To w pewnym sensie kontynuacja trendu, zgodnie z którym opinia na temat gry nie idzie w parze z zarobkami Blizzarda. Mimo powszechnego hejtu gracze nadal grają – a przy okazji często płacą za dodatkowe skrzynie.

W ramach uczczenia kolejnego kamienia milowego w grze można odebrać darmowe prezenty. Po zalogowaniu otrzymacie bonusową skrzynię, w której znalazły się złoto, legendarny herb, surowce oraz inne przedmioty. To jedyny warunek do spełnienia przed zgarnięciem prezentu – całość jest całkowicie bezpłatna.

Mimo świetnych wyników Diablo Immortal nadal mierzy się z ostrą krytyką. W ostatnim czasie w grze pojawiła się aktualizacja, która niestety nie naprawiła istniejących wcześniej problemów. Wygląda jednak na to, że część graczy głośno zwraca uwagę na występujące kłopoty, zaś wielu użytkowników po prostu gra, nie przejmując się hejtem.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie