Diablo 2 Resurrected dostało zwiastun z udziałem gwiazdora Marvela

Diablo 2 Resurrected - Anioł
PC Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowszy zwiastun Diablo 2 Resurrected może spodobać się fanom Marvela. W materiale wystąpił aktor filmowy, którego możecie znać z jednej z ostatnich produkcji słynnego studia.

Mowa o Simu Liu, który wystąpił niedawno w Shang Chi i legendzie dziesięciu pierścieni. Jego występy mogliśmy również śledzić w The Expanse, Orphan Black i w ramach innych, mniejszych roli. Chiński aktor zyskał jednak największą sławę dzięki właśnie Shang Chi.

Teraz możemy go oglądać w nowym, aktorskim trailerze Diablo 2 Resurrected. Liu pojawia się w nim jako główna postać, która przychodzi się wyspowiadać. Bohater zamierza trochę nagrzeszyć, bowiem Diablo powrócił z martwych, a demony same się nie wybiją. Omawiany zwiastun znajdziecie poniżej.

W materiale widzimy również krótkie urywki innego. filmowego zwiastuna, który opublikowano w sieci jakiś czas temu. Jeśli mało Wam remake’u Diablo 2, wspomniany trailer znajdziecie w tym miejscu.

Odnowione D2 zadebiutuje 21 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Nintendo Switch. W tym artykule przeczytacie o dokładnej godzinie udostępnienia gry wszystkim osobom, które już ją kupiły lub zrobią to chwilę przed premierą.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie