Deus Ex: Rozłam Ludzkości – skradanie i eliminacja wrogów

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – skradanie i eliminacja wrogów
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zobaczcie najnowszy materiał z Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Na kanale PlayStation Access pojawiło się wideo z Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Można na nim zobaczyć eliminację wrogów oraz kilka interesujących miejsc w grze. Nie brakuje także skradania oraz strzałów z daleka. Po raz kolejny widać, że twórcy stawiają na różnorodność rozgrywki. Gameplay, który możecie zobaczyć poniżej, pochodzi z wersji gry przeznaczonej na PlayStation 4.

Warto podkreślić, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości będzie działać na nowym silniku Dawn Engine. To mocno zmodyfikowana wersja IO Interactive’s Glacier, silnika graficznego, który do tej pory napędzał gry studia na obecnej generacji konsol i PC. Liczymy więc, że pod względem wizualnym Deus Ex: Rozłam Ludzkości będzie sporo różnić się od poprzedniej wersji gry. Poniżej prezentujemy Dawn Engine z zeszłorocznego pokazu.

Edycja kolekcjonerska nie będzie tania

Deus Ex: Rozłam Ludzkości można zamówić w Polsce w specjalnej wersji kolekcjonerskiej. Oprócz samej gry zawiera ona ekskluzywne pudełko typu steelbook oraz 9-calową figurkę głównego bohatera. Ponadto gracze znajdą w opakowaniu 48-stronicową książkę z grafikami, a także kilka cyfrowych dodatków. Cena wersji na konsole najnowszej generacji wynosi 529 złotych, a na PC 449 złotych.

Deus Ex Edycja Kolekcjonerska
Deus Ex Edycja Kolekcjonerska

Deus Ex: Rozłam Ludzkości premiera w wakacje

Deus Ex: Rozłam Ludzkości ma zadebiutować już 23 sierpnia tego roku na PlayStation 4, PC oraz Xboksa One. Jest bezpośrednią kontynuacją hitu wydanego w 2011 roku. Akcja najnowszej odsłony przenosi gracza do roku 2029, czyli dwa lata po wydarzeniach z poprzedniej części. W społeczeństwie pojawia się podział pomiędzy osobami z modyfikacjami i bez co rodzi ogromne konflikty społeczne. Do tego stopnia, że powstają getta, do których zostali przeniesieni ci bez modyfikacji. Tam rozwija się przestępczość na wysoką skalę. Gracze po raz kolejny będa mogli wcielić się w agenta Adama Jensena.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie