detale z gier RE Village schody

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Jaka przypadłość cechuje schody w RE Village? Oto kilka realistycznych szczegółów z gier

Youtuber Knightz opublikował na YouTube ciekawy filmik, na którym zaprezentował realistyczne detale z kilku gier.

Knightz wziął pod lupę produkcje takie jak GTA V, Hitman 3 i Resident Evil Village. W efekcie powstało wideo o tytule Satysfyingly Realistic Games in Video Games. Szczegóły pokazane na nagraniu mogły umknąć nawet największym fanom tych gier.

Na przykład dowiedzieliśmy się, że w papierosy palone przez postaci w Hitmanie 3 wypalają się w miarę upływu czasu. Uważnemu oku sympatyka RE Village nie umknie chociażby, że co trzeci schodek prowadzący do piwnicy jest wydeptany. Jak każdy wie, Lady Dimitrescu to potężna bohaterka – w związku z tym nie używa każdego schodka, tylko co trzeci.

Realistycznie zachowuje się też woda w akwarium w Splinter Cell – i powiewająca na wietrze broda Kratosa z God of War.

Wiedzieliście o tym? Niby małe rzeczy, a cieszą. To niesamowite, jak wiele uwagi deweloperzy przywiązują do detali przy projektowaniu swoich dzieł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%