Demo Resident Evil 7 – oto 9 zmian, które dostaliśmy po aktualizacji wersji demonstracyjnej

Demo Resident Evil 7 – oto 9 zmian, które dostaliśmy po aktualizacji wersji demonstracyjnej
Filmiki z gier Newsy Polecamy! PS4

Nowa lokacja, jeszcze więcej tajemnic i mocne zakończenie.

Wczoraj Capcom udostępnił aktualizację do demo Resident Evil 7, które można pobierać z PS Store. Deweloper poinformował również, że od teraz wersję demonstracyjną może pobierać każdy użytkownik PlayStation 4, a nie jedynie ten, który posiada aktywny abonament PS Plus.

Zapewne jeszcze bardziej rozszerzy to bazę graczy, którzy pobiorą plik. Capcom zdradził, że dotychczas demo Resident Evil 7 zostało ściągnięte przez ponad 3 miliony osób na całym świecie.

Wracając jednak do aktualizacji dema. Update nosi nazwę Zmierzch i po jego wgraniu możemy zaobserwować kilka zmian w rozgrywce, z nowym obszarem do zbadania i piorunującym zakończeniem jako najważniejszymi atrakcjami. Zaczynamy jednak od początku:

Aktualizacja demo Resident Evil 7 – co się zmieniło?

1. Pierwszą zmianą jest portret nad kominkiem w pomieszczeniu początkowym. Został on odświeżony i przedstawia teraz rodzinę Baker ze zwiastuna, który został wczoraj ujawniony przez Capcom (przypominamy na samym końcu newsa).

2. Zaraz na początku demo, po prawej stronie były zamknięte drzwi. Nadal nie możemy ich otworzyć, lecz nowością jest pleśń wokół nich oraz cichy dźwięk, który usłyszymy stojąc przy klamce kilka sekund. Jeśli przyczaimy się dłużej, usłyszymy coś jakby grzechotkę.

3. Podczas wchodzenia na poddasze usłyszymy głośny rumor. Po dotarciu na strych okazuje się, że jedna ze ścian runęła, dając nam dostęp do nowego obszaru. Jeśli chcecie go zobaczyć, zapraszamy na filmik nagrany przez YouTube’ra skrywającego się za nickiem Cycu1. Materiał pokazuje również wszystkie dalsze nowości, które wymieniamy w kolejnych podpunktach. Pamiętajcie jednak, że tutaj rozpoczyna się zabawa, zatem kto nie chce przyjąć na klatę jednego wielkiego spoilera, powinien odpuścić sobie dalsze czytanie i oglądanie.

4. Na stoliku znajdziemy nowy klucz, który jednak nie jest na razie użyteczny. Kto wie, być może wykorzystamy go po kolejnej, ewentualnej aktualizacji demo Resident Evil 7?

5. Pod łóżkiem znajdziecie amunicję do pistoletu.

6. Obok telewizorów leży nowy przedmiot – ręka manekina. Nie wiadomo jednak, do czego można go użyć (może ktoś z Was znajdzie zastosowanie?).

7. Nowa lokacja skrywa również nowy napis na ścianie: Zamordowano pięciu gości, lecz nie wiadomo, gdzie. Nic nie wskazuje ich nagrobków.

8. Nowa rozmowa telefoniczna:

Znalazłeś to, czego szukałeś?

Kto mówi? I co tu się kurwa wyprawia?

Ale o co chodzi? Wygląda, że wszystko jest w porządku. Pamiętaj, wszystkie drzwi da się otworzyć. Inaczej nie byłyby drzwiami. Jednak niektóre muszą na razie pozostać zamknięte.

9. Nowe zakończenie, które zobaczycie na powyższym materiale!

Jak zatem widać, jest po co wracać do mrocznej posiadłości i jeszcze raz odpalić demo Resident Evil 7. Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś nowości po aktualizacji, dajcie znać w komentarzach!

Resident Evil 7 – przerażający zwiastun i mroczne screeny

Capcom kończy z niedomówieniami i przedstawia konkrety. Dostajemy przede wszystkim filmik, który według producenta pozwala rzucić okiem na to, co będzie prezentowała ostateczna wersja Resident Evil 7. 

Trailer jest naprawdę mocny i wygląda na to, że czeka nas podróż pełna grozy. Akcja tytułu przeniesie nas do Dulvery w amerykańskim stanie Louisiana. Na jednej z plantacji znajduje się ogromna rezydencja. Z pozoru opuszczone domostwo zamieszkuje rodzina Baker, w której ręce mamy nieprzyjemność się dostać. Zapraszamy do oglądania poniższego zwiastuna!

Ponadto Capcom opublikował kolejną paczkę klimatycznych screenów z Resident Evil 7. Gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dopiero w przyszłym roku, 24 stycznia.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie