Demo Resident Evil 2 Remake na PC, PS4 i Xbox One. Linki do pobrania [Aktualizacja]

Capcom obiecał, że 11 stycznia pobawimy się przy demo Resident Evil 2 Remake. Jeśli jesteście chętni wypróbować grę, oto linki do pobrania Resident Evil 2 1-Shot Demo.

[Aktualizacja] – 11/01/2019, godz. 19:06

Demo jest już dostępne również na PC. Poniżej link do pobrania.

[Oryginalna wiadomość]

Już dzisiaj możemy sprawdzić fragment kolejnego z odświeżonych kotletów od Capcom. Deweloper przygotował demo Resident Evil 2 Remake w wersji na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Wersja próbna otrzymała nazwę Resident Evil 2 1-Shot Demo i właśnie takiego pliku powinniście szukać w PS Store, Xbox Store lub na Steam. Trochę Was w tym wyręczymy i poniżej znajdziecie linki do pobrania próbnej wersji tytułu.

W chwili pisania tego newsa demo Resident Evil 2 Remake pojawiło się już w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli tylko deweloper udostępni edycję dla pecetów, zaktualizujemy wiadomość o odpowiedni link do pobrania.

Demo Resident Evil 2 Remake do pobrania

Opis oraz trailer demo Resident Evil 2 Remake

W specjalnie skonfigurowanej wersji demo możesz zagrać w odnowioną grę Resident Evil 2. Pamiętaj, że choć możesz ginąć i kontynuować grę dowolną ilość razy, masz tylko 30 MINUT na ukończenie wersji demo. Wczuj się w atmosferę horroru, grając we własnym tempie, lub w desperackim szale spróbuj rozwiązać wszystkie zagadki czekające na posterunku policji w Raccoon City. Wybór należy do Ciebie! Uwaga: wersja demo jest dostępna do 31.01.2019 r.

Do gry niezbędne jest zalogowanie się i aktywne połączenie internetowe. Jeśli podczas rozgrywki aplikacja zostanie rozłączona i przejdzie w tryb offline, licznik czasu będzie kontynuować odliczanie po powrocie do ekranu tytułowego. W przypadku wyświetlenia komunikatu ostrzeżenia nawiąż połączenie ponownie, a w razie wystąpienia problemów z rozłączaniem zamknij grę i uruchom ją ponownie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.