Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Resident Evil 2 Remake. Data premiery i szczegóły

Wcześniejsze przecieki na temat demo Resident Evil 2 Remake zdają się potwierdzać, przynajmniej w części. 

W Xbox Store dostrzeżono coś, co z pewnością podniesie ciśnienie fanom rozwalania zombiaków. O rzekomym nadejściu wersji demo Resident Evil 2 Remake pisaliśmy już pod koniec listopada. Teraz możemy powiedzieć, że przeciek się spełnia.

Demo Resident Evil 2 Remake – data premiery

W Xbox Store zauważono Resident Evil 2 1-Shot Demo. Jak podaje serwis TrueAchievements, wersja demonstracyjna będzie limitowana w czasie. Po śmierci bohatera/bohaterki będziemy mogli kontynuować zabawę tyle razy, ile chcemy, lecz dostaniemy tylko 30 minut, by ukończyć demo.

Zagraj w kampanie fabularne zarówno dla Leon’a Kennedy’ego, jak i Claire Redfield, korzystając z zupełnie nowego widoku dla trzeciej osoby. Poznaj zaatakowane przez zombie obszary Raccoon City, teraz oszałamiająco przeprojektowane przy użyciu silnika RE Engine firmy Capcom – brzmi opis wersji próbnej.

Data premiery demo Resident Evil 2 Remake została przewidziana na 11 stycznia 2019 roku. Zawartość będzie dostępna wyłącznie do 31 stycznia, a żeby pograć, niezbędne będzie ciągłe pozostawanie online.

Przypominamy, że data premiery gry została ustalona na 25 stycznia 2019 roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Resident Evil 2 Remake – 4 x gameplay
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%