Demo Little Nightmares II do pobrania oraz nowy zwiastun gry

0 komentarzy

Deweloperzy Little Nightmares II udostępnili nowy zwiastun gry i wersję demonstracyjną. Chętni gracze mogą przetestować grę zupełnie za darmo.

Pierwsze Little Nightmares było ciekawym eksperymentem, który spodobał się fanom horroru. Gra była skromnym i kameralnym projektem, który charakteryzował się nietypowym klimatem i przyjemnym pomysłem na rozgrywkę.

Produkcja spodobała się graczom i zdobyła całkiem sporą popularność, choć nie była przesadnie dużym sukcesem finansowym. Mimo to Tarsier Studios zabrali się za stworzenie kontynuacji, które trafi w ręce graczy 11 lutego.

Little Nightmares II pozwoli Wam na rozgrywkę dwoma bohaterami, co nieco urozmaici zabawę. Fani pierwowzoru mogą liczyć na więcej tego samego, ale z paroma nowościami.

Dodatkowo twórcy udostępnili wersję demonstracyjną swojej gry. Możecie ją pobrać ze Steam w tym miejscu. Demo jest też dostępne na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra trafi również na konsole nowej generacji w formie darmowej aktualizacji, jednak nie poznaliśmy dokładnej daty jej udostępnienia.

Jeśli nie graliście jeszcze w pierwszą odsłonę Little Nightmares, to możecie odebrać ją zupełnie za darmo. Pełną instrukcję zgarnięcia gry możecie znaleźć w tym miejscu.

Poniżej możecie zobaczyć nowy, całkiem ciekawy zwiastun Little Nightmares II.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się