Demo Forza Horizon 3 z datą premiery

Demo Forza Horizon 3 z datą premiery
Newsy PC Polecamy! XOne

Wiadomo, kiedy dostaniemy wersję demonstracyjną wyścigów.

Już pod koniec zeszłego miesiąca dotarła do nas nieoficjalna informacja o tym, że demo Forza Horizon 3 zadebiutuje 12 września. Dzisiaj możemy ją potwierdzić, ponieważ demo pojawiło się już w sklepie Microsoftu w wersji na konsolę Xbox One.

Wychodzi zatem na to, że już za trzy dni, w poniedziałek, będziemy mogli przetestować fragment Forza Horizon 3 osobiście. Niestety nie poznaliśmy jeszcze zawartości wersji demonstracyjnej, lecz wiemy, że do ściągnięcia będziemy mieli plik ważący 18.34 GB.

Ciekawe, czy demo Forza Horizon 3 będzie dostępne również na pecety, ponieważ jak wiadomo, wyścigi zadebiutują 27 września nie tylko na Xbox One, lecz także na komputerach wyposażonych w system Windows 10. Póki co, o demie na blaszaki nic nie wiadomo.

Forza Horizon 3 – pół godziny rozgrywki. Jazda terenowa, nocą oraz w deszczu

Poniżej znajdziecie ponad 30 minut z nową Forzą, zatem zapinamy pasy i jazda! Zobaczymy jazdę jeepem, buggy, by następnie przenieść się na drogi asfaltowe i sprawdzić, jak wszystko prezentuje się podczas deszczu oraz w nocy.

Forza Horizon 3 zaoferuje nam łącznie ponad 350 samochodów, z czego 150 pojazdów już poznaliśmy. Listę znajdziecie w jednym z naszych poprzednich newsów. Akcja gry przeniesie nas na teren Australii, gdzie dostaniemy dwa razy większa mapę niż w poprzedniej odsłonie gry.

Nadchodząca część będzie również najbardziej społecznościowa z całej trójki. Gracze będą mogli tworzyć i udostępniać w sieci własne eventy, zapraszać do zabawy inne osoby w dowolnej chwili czy przejść kampanię w trybie kooperacji. Możliwa będzie również rozgrywka międzyplatformowa, czyli gracze pecetowi zmierzą się z kierowcami konsolowymi.

Forza Horizon 3 – tak wygląda gameplay na Xbox One S

SerwisDualShockers miał przyjemność pograć w wersję demo na targach w Kolonii. Gra została odpalona na nowej wersji konsoli Microsoftu, czyli modelu Xbox One S. Jak nadchodzące wyścigi prezentują się w akcji? Oglądajcie poniższy filmik!

Forza Horizon 3 w 4K na PC – tak się prezentuje

Redakcja serwisu IGN opublikowała właśnie kilkuminutowy gameplay z rozgrywki w Forza Horizon 3. Możecie na nim zobaczyć rywalizację buggy w świetnej jakości 4K. Nagranie zostało zapisane na PC i z pewnością warto się jemu przyjrzeć.

Forza Horizon 3 będziecie mogli kupić na Xboksa One i odpalić również na komputerze z Windowsem 10. To nowa strategia Microsoftu, która polega na tym, że wydając pieniądze na jedną grę, możecie ją mieć na dwóch platformach. Swoją drogą ciekawe, jakim powodzeniem będzie się cieszyć tego rodzaju rozwiązanie. Jak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie