Demo FIFA 19 – kiedy do pobrania na PC, PS4, Xbox One, jaka zawartość?

Demo FIFA 19 – kiedy do pobrania na PC, PS4, Xbox One, jaka zawartość?
Newsy PC PS4 XOne

Dzisiaj Konami udostępniło demo PES 2019, zatem jest to odpowiedni moment, by pochylić się nad konkurencją. Demo FIFA 19 nie otrzymało jeszcze daty premiery, lecz łatwo można przewidzieć, kiedy je otrzymamy.

Fani marki Pro Evolution Soccer mogą osobiście sprawdzić, ile prawdy kryje się za corocznymi obietnicami o poprawkach i nowościach w kolejnej odsłonie popularnej piłki nożnej. Demo PES 2018 ląduje dzisiaj na PC, PS4 i Xbox One, a linki do pobrania oraz wszystkie informacje podawaliśmy w tej wiadomości. Kto jednak czeka na demo FIFA 19, musi uzbroić się w nieco cierpliwości. EA Sports nie kwapi się z podawaniem szczegółów, jednak zebraliśmy dla Was informacje o demo FIFA 19, które można uznać za niemal pewne.

Demo FIFA 19 – kiedy do pobrania?

Data premiery wersji demo FIFA 19 nie jest znana, lecz zeszłe lata pokazują, że produkcję od EA Sports mogliśmy sprawdzać na dwa tygodnie przed premierą. Skoro zatem FIFA 19 wyląduje na rynku w dniu 28 września, to demo FIFA 19 powinno zostać udostępnione w piątek 14 września.

Gdzie pobrać demo FIFA 19?

Jak tylko wersja demonstracyjna zostanie udostępniona, pobierzemy ją z różnych źródeł, w zależności od platformy. Posiadacze PlayStation 4 będą musieli udać się do PS Store i w wyszukiwarce na stronie wpisać frazę FIFA 19 demo. Jeśli będziecie chcieli pobrać grę w wersji demo na Xbox One, niezbędne będzie odwiedzenie Xbox Store. W przypadku użytkowników PC, konieczne będzie konto Origin. Jedno jest pewne – po udostępnieniu demo FIFA 19 podamy Wam bezpośrednie linki do plików na każdą platformę.

Jeśli chodzi o demo FIFA 19 na PS3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch, nie jest one wcale pewne. W zeszłym roku EA Sports nie udostępniło próbnej wersji na te platformy, zatem w przypadku FIFA 19 może być podobnie.

Demo FIFA 19 – zespoły i tryby gry

Jak zauważa serwis dreamteamfc, podczas prezentacji FIFA 19 przez EA Sports, kod gry pozwalał zagrać dziewięcioma drużynami. Można założyć, że demo FIFA 19 będzie zawierało te same zespoły:

  • Bayern Monachium
  • Juventus
  • PSG
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Borussia Dortmund
  • Real Madrid
  • Atletico Madrid
  • Tottenham Hotspur

Jak w poprzednich latach, demo FIFA 19 sprawdzimy tylko w trybie offline, gdzie będziemy mogli rozegrać szybki mecz. W zeszłym roku deweloperzy pozwolili ograć również w wersji demo fragment kampanii fabularnej z Alexem Hunterem w roli głównej. FIFA 19 również będzie posiadała tryb fabularny, więc niewykluczone, że będziemy mogli się z nim zapoznać. Poniżej przypominamy niedawny zwiastun kampanii z FIFA 19:

Udostępnij: