Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Defense Grid: The Awakening za darmo w EGS

Dziś w świątecznym cyklu prezentowym od Epic Games przyszła kolej na produkcję tower defense od Hidden Path Entertainment. Na odebranie gry mamy niecałe 24 godziny.

Defense Grid: The Awakening jest dostępny pod tym adresem. Standardowo wystarczy zalogować się do konta w Epic Games Store i kliknąć przycisk Pobierz. Przypominamy, że na zgarnięcie produkcji bez żadnych opłat mamy tylko jeden dzień – 21 grudnia o godzinie 17:00 otrzymamy kolejny prezent.

Następną darmoszką od Epików będzie shooter Alien: Isolation – tak przynajmniej ćwierkają internetowe ptaszki, które opublikowały w internecie nieoficjalną listę bezpłatnych tytułów. Jeśli wierzyć rozkładowi, który jak dotąd się sprawdza, to w kolejnych dniach w sklepie Epic Games będą na nas czekały takie produkcje jak Metro 2033, Tropico 5, Night in the Woods czy Jurassic World Evolution.

Kilka słów o tytule, który jest do odebrania przez następną dobę: naszym głównym zadaniem w Defense Grid: The Awakening jest odpieranie ataków przeciwników poprzez budowanie wież i fortyfikacji. Grę charakteryzuje prosty interfejs i przemyślany projekt poziomów; w trybie fabularnym mamy do pokonania 20 etapów, co daje około 10 godzin zabawy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się