Deception IV: Blood Ties. Tortury, krew i piękne kobiety

To niecodzienne połączenie strategii z role playing game trafi również do europejskich graczy.

Zasady gry są proste. Najpierw rozstawiamy pułapki, za które płacimy posiadanymi punktami magii. Arsenał jest naprawdę zróżnicowany. Można zacząć od niewinnej skórki po bananie, na której pośliźnie się przeciwnik, kończąc na rozcinaniu ciał wrogów piłą tarczową i robieniu z nich szaszłyków.

Gdy machiny tortur zostaną rozstawione na planszy, rozpoczynamy rozgrywkę i obserwujemy, jak nieszczęśnik wpada w kolejne zasadzki. Za męczenie śmiałków otrzymujemy oczywiście punkty doświadczenia. Będzie też możliwość tworzenia combosów z pułapek, za co dostaniemy dodatkowe punkty.

Za grę odpowiada studio Tecmo Koei, które zasłynęło m.in. serią bijatyk Dead or Alive. Widać, że ponętne ciała dziewczyn w Deception 4 były projektowane przy tych samych biurkach.

Deception 4: Blood Ties. Zobacz, jak zasadzić się na wroga


Tecmo ogłosiło oficjalnie, że ich produkcja pojawi się również w wersji PAL. Będzie dostępna na dwóch platformach Sony – PlayStation 3 oraz PlayStation Vicie. Kiedy premiera? Niestety dokładnej daty nie znamy. Wiadomo jednak, że będzie to w 2014 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: