Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Deception IV: Blood Ties. Tortury, krew i piękne kobiety

To niecodzienne połączenie strategii z role playing game trafi również do europejskich graczy.

Zasady gry są proste. Najpierw rozstawiamy pułapki, za które płacimy posiadanymi punktami magii. Arsenał jest naprawdę zróżnicowany. Można zacząć od niewinnej skórki po bananie, na której pośliźnie się przeciwnik, kończąc na rozcinaniu ciał wrogów piłą tarczową i robieniu z nich szaszłyków.

Gdy machiny tortur zostaną rozstawione na planszy, rozpoczynamy rozgrywkę i obserwujemy, jak nieszczęśnik wpada w kolejne zasadzki. Za męczenie śmiałków otrzymujemy oczywiście punkty doświadczenia. Będzie też możliwość tworzenia combosów z pułapek, za co dostaniemy dodatkowe punkty.

Za grę odpowiada studio Tecmo Koei, które zasłynęło m.in. serią bijatyk Dead or Alive. Widać, że ponętne ciała dziewczyn w Deception 4 były projektowane przy tych samych biurkach.

Deception 4: Blood Ties. Zobacz, jak zasadzić się na wroga


Tecmo ogłosiło oficjalnie, że ich produkcja pojawi się również w wersji PAL. Będzie dostępna na dwóch platformach Sony – PlayStation 3 oraz PlayStation Vicie. Kiedy premiera? Niestety dokładnej daty nie znamy. Wiadomo jednak, że będzie to w 2014 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%