Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deathground to nowy survival horror z dinozaurami. Zobaczcie trailer

Jaw Drop Games zapowiedziało Deathground – survival w trybie solo i co-op, w którym gracze będą walczyć z morderczymi dinusiami. Ujawniono wideo z produkcji.

W Deathground stawimy czoła nieprzewidywalnej sztucznej inteligencji utożsamianej przez olbrzymie gadziny. W świat pełen niebezpieczeństw zanurzymy się samotnie lub grupowo – tytuł umożliwi rozegranie sesji dla pojedynczego gracza oraz dla drużyn (maksymalnie 3-osobowych).

Gatunkowo produkcji blisko do horroru – zaoferuje ona bowiem mroczny świat (Unreal Engine 4) i krwawe starcia z bezwzględną naturą. Rozgrywka będzie opierać się głównie na walce i kooperacji, ale nie zabraknie tu też mechanizmów skradankowych. Gracze otrzymają różnoraką broń; pojawi się możliwość craftingu.

Nie jest jeszcze znana data premiery tytułu – na Steamie widnieje jedynie zapis „wkrótce”. Oczywiście można już dodawać Deathground do swojej listy życzeń na platformie Valve. Obecnie na Kickstarterze trwa zbiórka pieniędzy na produkcję – Jaw Drop Games potrzebuje około 100 tysięcy dolarów na skończenie gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się