Kolejna gra Deadpool może powstać. Deweloper zainteresowany marką rozmawia z Marvelem

Deadpool - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Pamiętacie grę Deadpool z 2013 roku? Przygody słynnego antybohatera do dziś nie otrzymały kolejnej adaptacji w świecie gier wideo, ale w przyszłości może się to zmienić.

Słynny deweloper Goichi Suda (znany też jako Suda 51) potwierdził, że prowadził rozmowy z firmą Marvel. Nie wiadomo czy wyniknęło z nich coś ciekawego, ale wspomniał, że „negocjacje” wciąż trwają.

Od teraz chcielibyśmy stworzyć trzy nowe marki i wypuszczać jedną po drugiej. Jednak powiedzieliśmy również, że chcielibyśmy stworzyć IP, które są oparte na atrakcyjnych oryginalnych dziełach, jeśli takie się znajdą. Myślę, że będzie to zależało od rozmów, jakie przeprowadzimy z Marvel Studios. (…)
Mieliśmy kilka spotkań z Marvelem i rozmawialiśmy o możliwości wspólnej pracy nad czymś. Mamy nadzieję, że siła gier wideo pomoże zwiększyć te możliwości.

– powiedział Goichi Suda w rozmowie z Automaton

Wcześniej Suda wyrażał zainteresowanie zrobieniem gry z Deadpoolem w roli głównej. Deweloper chciałby też stworzyć produkcję z Shatterstarem, którego również możecie kojarzyć z komiksów Marvela.

Co ciekawe, to nie jedyny raz, kiedy Goichi Suda jest wiązany z marką Deadpool. Około 10 lat temu do Sudy zgłosiło się Activision, które również chciało, aby stworzył grę z Deadpoolem. Pomysł ten nigdy jednak nie doczekał się realizacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie