Dead Rising 4 z trybem multi, ale bez kooperacji w Story Mode

Co dokładnie szykuje producent?

Dead Rising 4 ma się ukazać już w przyszłym miesiącu, a twórcy dopiero niedawno poinformowali, że w grze znajdzie się także tryb rozgrywki wieloosobowej dla czterech graczy. To spore zaskoczenie. Aż do tej pory nie było wiadomo, w jakiej formie dane nam będzie zobaczyć multi.

Producent podał, że tryb Story będzie do ogrania wyłącznie w pojedynkę, ponieważ twórcy chcą w pełni skoncentrować na historii Franka. Zatem domysły graczy, jakoby do Story trafić miała kooperacja, można odłożyć na bok. Natomiast zapowiedziane multi, ma być inspirowane trybem Infinity. Czwórka bohaterów musi ocaleć w centrum handlowym, przy okazji wykonując zakręcone misje. Te jednak nie będą powiązane fabularnie z trybem Story.


Co powiecie na takie rozwiązanie?

Dead Rising 4 – pierwsze 30 minut z rozgrywki

Redakcja IGN właśnie wypuściła materiał wideo, na którym prezentuje pierwsze 33 minuty rozgrywki z Dead Rising 4. Jak to na serię DR przystało, nie brakuje tutaj mnóstwa zombie i efektownych akcji, które pozwalają eksterminować nieumarłych.

Tradycyjnie widać też sporo możliwości na modyfikację broni, z czego Dead Rising zawsze słynęło. Jednak najważniejsze jest ubijanie jak największej liczby wrogów i tutaj DR po raz kolejny nie zawodzi swoim rozmachem.

Produkcja ma się ukazać 6 grudnia na Xboksa One oraz PC. Poniżej prezentujemy wspomniany zwiastun.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

11 Shares
Share11
+1
Tweet