Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w shootera w klimatach II wojny światowej

To już kolejny shooter, w którego możemy pograć za darmo w najbliższych dniach. Oprócz gangsterskich klimatów z napadami na bank, czeka na nas strzelanina w klimatach drugiej wojny światowej.

W ten weekend – rozpoczynając już dzisiaj! – możemy pograć za darmo w PayDay 2 (o czym pisaliśmy w tej wiadomości) oraz w Day of Infamy od studia New World Interactive. Tytuł zbiera bardzo pozytywne opinie na Steam oraz spodobał się recenzentom. Średnia z 10 recenzji zebranych przez Metacritic wynosi 77/100.

Deweloperzy zaznaczają, że wcześniejszy darmowy weekend z Day of Infamy okazał się ogromnym sukcesem i przyciągnął do siebie ponad 200 tysięcy nowych użytkowników. Teraz twórcy gry chcą pobić ten rekord i planują specjalne atrakcje, których możemy spodziewać się od dzisiejszego popołudnia.

Podczas darmowego weekendu z Day of Infamy będziemy mogli zdobyć więcej punktów doświadczenia w grze, będziemy też świadkami streamów z upominkami, a deweloperzy przedstawią w swoich kanałach społecznościowych sporo trików i porad dla początkujących.

Jak zagrać za darmo w Day of Infamy? Darmowy weekend startuje dzisiaj o godz. 19:00. Wystarczy wejść wówczas na kartę gry w serwisie Steam, gdzie gra powinna być już dostępna za darmo. Zabawa potrwa do poniedziałku 30 kwietnia, również do godz. 19:00.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%